0915 818 896 | po-pi od 9:00 do 18:00

SLEDUJ VIDEO AKO ZAHUSTIŤ VLASY ZA NIEKOľKO SEKÚND

SVETOVO OBĽÚBENÝ ZAHUSŤOVAČ VLASOV NANOGEN

PRE MUŽOV A ŽENY

POZRI SA AKO TO CELÉ FUNGUJE

OKAMŽITÉ ZAHUSTENIE RIEDKYCH VLASOV

PRODUKT, KTORÝ ZMENIL ŽIVOT UŽ VIAC AKO MILIÓNOM MUŽOM A ŽIEN

UŽ ŽIADNE RIEDKE VLASY

NAVRÁŤ SPÄŤ SVOJE STRATENÉ SEBAVEDOMIE

DNÍ NA VRÁTENIE

Nič neriskuješ, máš 60 dní na vrátenie zahusťovača vlasov bez udania dôvodu. Stačí ak nám ho pošleš späť do nášho skladu a my ti obratom vrátime celú sumu.

ZMEŇ SVOJ ŽIVOT EŠTE DNES

REVOLUČNÉ KOZMETICKÉ RIEŠENIE VYPADÁVANIA VLASOV

Nanogen vlákna s vašimi vlasmi priam splývajú, dodávajú im skutočný objem a umožňujú stylingové úpravy, na aké by ste si už netrúfli. vždy, keď sa pozriete do zrkadla, budete očarení výsledkom. prirodzený vzhľad hustých vlasov, bez toho, aby niekto tušil ako ste to dokázali!

AKO SME ZAHUSTILI VLASY V ŽENSKOM KLUBE STV1

 

ŠTEVKA VYSKÚŠALA NANOGEN KERATÍNOVÉ VLÁKNA NA SVOJE RIEDKE VLASY

NEVÁHALA ÍSŤ S NAMI ANI DO TV, ABY PRESVEDČILA VŠETKÝCH AKO TO FUNGUJE

POZRITE SI VIDEO, KTORÉ BOLO V PRIAMOM PRENOSE

AJ VY TÚŽITE ZÍSKAŤ OKAMŽITÝ EFEKT HUSTÝCH VLASOV AKO ŠTEVKA?

JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA ZAHUSŤOVAČA U VÁS DOMA

 

Nanogen vlákna aplikujete ľahko, rýchlo a bez špinenia, jednoduchým “potriasaním” nádobky priamo nad riedkymi miestami vo vlasoch. Opakujete proces podľa potreby.

Týmto spôsobom sa uvoľňujú tisíce mikroskopických vlákien, ktoré sa vďaka elektrostatike naviažu na každý jeden vlas spôsobom pripomínajúcim vetvičku s ihličím (obrázok nižšie). Vytvárajú tak prirodzený vzhľad a prirodzený pocit hustých vlasov. Nanogen vlákna sa prichytia k vašim vlasom tak pevne, že zostanú na mieste po celý deň a nezanechávajú škvrny ani fľaky.

Nanogen vlákna sú dokonca schopné odolať silnému vetru, dažďu a aj počas plávania, vtedy, ale odporúčame použiť aj fixátor vlákien

ZAHUSTENIE VLASOV V PRIAMOM PRENOSE STV1

 

POZRITE SA AKO SME ZAHUSTILI VLASY ROBOVI OPÄŤ V LIVE VYSIELANÍ PRED KAMERAMI.

TOTO DOKÁŽE NANOGEN! ŽIADNE TRIKY, ANI FOTOMONTÁŽ!

PRESVEDČTE SA SAMI A OBJEDNAJTE SI ZAHUSŤOVAČ VLASOV EŠTE DNES

MÁTE 60 DNÍ NA VRÁTENIE CELEJ SUMY AK NEBUDETE S VÝSLEDKOM SPOKOJNÝ

PRED NANESENÍM VLASOVÝCH VLÁKIEN (DETAJL)

zahustovac vlasov pred pouzitim

PO NANESENÍM VLASOVÝCH VLÁKIEN (DETAJL)

PO NANESENÍ VLÁKIEN (DETAJL VLASOV)

Pri svojom povolaní potrebujem, aby boli moje vlasy bezchybné. Silné svetlá reflektorov mi tiež častokrát spôsobujú nepríjemný presvit pokožky spod vlasov. Nanogen vlákna zabezpečia dokonalé prekrytie presvitov a akýchkoľvek riedkych miest vo vlasoch. Ani silné svetlo štúdiových reflektorov neodhalí môj tajný problém s riedkymi vlasmi. Skvelý bezkonkurenčný výrobok!

Lucia

moderátorka

Riedke vlasy majú citeľný vplyv na stratu sebavedomia. U mňa to nie je inak. Pri mojej práci prichádzam každodenne do kontaktu s ľuďmi. Postaviť sa pred nich a rozprávať vyžaduje dávku sebavedomia. Nanogen mi pomáha udržiavať toto sebavedomie a ja nemusím myslieť na to, či niekto môj problém s vlasmi spozoruje. Ďakujem!

Alex

školiteľ

Čo sa skrýva v dóze?

Určite ste už na internete alebo v regáli lekárne narazili na malé tmavomodré dózy keratinove vlakna zahustovac vlasovso strieborným prúžkom. Je to zahusťovač vlasov NANOGEN, ktorý je efektívnym a cenovo dostupným riešením pre riedke vlasy a presvitajúcu vlasovú pokožku. Prečo hovoríme o „dóze“? Na rozdiel od väčšiny kozmetických prípravkov, dóza vlasového zahusťovača je v skutočnosti dôležitou funkčnou súčasťou celej technológie, nielen vonkajší obal.

Iné značky používajú buď bežný keratín, ktorý má jeden elektrostatický náboj alebo umelé vlákna s celkom inými vlastnosťami. V každom prípade narazíte na komplikácie.

Zahusťovač dodáva vlasom pôvodnú hrúbku

Účelom kvalitného zahusťovača je, aby keratínové vlákna priľnuli na vlas perpendikulárne t.j. kolmo, podobne ako ihličie na vetvičke stromu. Keďže vlákna sú ako krátke ihličky, je potrebné docieliť, aby sa prichytili k vlasu v 90 stupňovom uhle. Ako sme uviedli vyššie, pokiaľ majú dva predmety rozličný náboj, prichytia sa k sebe najjednoduchšou možnou cestou – priľahnú k sebe. V tomto prípade by si vlákna okolo vlasu políhali. Takto sa síce docieli zhrubnutie vlasu, avšak nie tak ako v prípade, ak by vlákna z vlasu trčali kolmo (ihličie – vetvička).

PREČO SI VYBRAŤ NANOGEN

  • 100% účinné pre mužov a ženy s riedkymi vlasmi
  • Prírodné keratínové vlákna, rovnaký stavebný materiál ľudského vlasu
  • Dokonale držia vo vlasoch počas vetra, dažďa, potenia
  • Ideálne na zahustenie riedkych miest vo vlasoch či celých plôch
  • Skutočný a prirodzený vzhľad hustých vlasov v priebehu niekoľkých sekúnd
  • Šetrné voči vlasovej pokožke bez vedľajších účinkov
  • Efektívna a rýchla aplikácia
  • Dermatologicky testované, vhodné pre citlivú pokožku
  • O 400% lepšia fiksácia než ktorékoľvek iné vlasové vlákna

DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ

Nanogen pomocou laboratórnych skúšok získal od príslušných regulátorov UK oficiálne potvrdenie, že všetky nanogen produkty sú vhodné pre pacientov podstupujúcich liečbu vypadavánia vlasov. Všetky Nanogen produkty boli testovaná dermatológmi.

Share This